اتحادتان را در تمام زندگی حفظ کنید تا همیشه پایدار و سرافراز باشید.(کوروش کبیر)

ویژه ها

سایر اخبار آموزش و پرورش » توانمندسازی نیروهای انسانی در دستور کار قرار دارد

اطلاعیه سایت

با سلام خدمت کلیه کاربران ، برای انتخاب نمونه سوالات رشته خود از قسمت دسته بندی ، رشته شغلی خود را انتخاب کنید / دقت کنید نمونه سوالات در بخش های عمومی و تخصصی هر رشته قرار گرفته است / به محتویات دقیق هر بسته توجه کنید / سایر مجموعه ها و ردیف های شغلی به مرور در حال قرار گیری است.
توانمندسازی نیروهای انسانی در دستور کار قرار دارد

توانمندسازی نیروهای انسانی در دستور کار قرار دارد


به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش به نقل از پانا....

فرشید ارمیان اظهار کرد: برگزاری سی و دومین مسابقات ورزشی دانش آموزان پسر کشور با تلاش های گسترده عوامل اجرایی در حال انجام است و از سال ۹۳ برنامه ریزی های متعددی پیرامون برگزاری آن صورت گرفته است.

وی مسابقات را فرصتی مناسب جهت افزایش روحیه تعاون و همدلی در میان دانش آموزان توصیف کرد و ادامه داد: مسابقات ورزشی فرصت خوبی رشد و گسترش همدلی میان دانش آموزان کشور است و نگاه متوازن می تواند اخلاق ورزشکاری را در میان دانش آموزان گسترش دهد.

ارمیان عنوان کرد: سیاست اول در برگزاری مسابقات ورزشی دانش آموزی را کیفیت بخشی به فعالیت های ورزشی دانش آموزی و و انجام مسابقات به طور متمرکز است.

وی تقسیم کار در چرخه استعدادیابی را از دیگر سیاست های برگزاری این مسابقات عنوان کرد و افزود: افزایش مشارکت در زمینه استعدادیابی دانش آموزان از دیگر سیاست های برگزاری مسابقات ورزشی است و باید زمینه حضور دانش آموزان در رشته های پایه از طریق نظام استعدادیابی صورت گیرد.

رئیس فدراسیون ورزش دانش آموزی کشور از تدوین برنامه های آموزشی و دوره های تعلیمی ویژه داوران، سرپرست تیم ها و مربیان خبر داد و گفت: افزایش آگاهی مربیان، داوران و سرپرست تیم ها از اهمیت ویژه ای برخوردار است و توانمندی نیروهای انسانی در کنار برگزاری این مسابقات مورد توجه است.

ارمیان توجه به آموزه های دینی در ورزش را یکی از اهداف برگزاری مسابقات عنوان کرد و افزود : توجه به آموزه های دینی و ارتقای اخلاق ورزشکاری لازمه ورود به جامعه بزرگ ورزش است و باید زمینه ایجاد محیط های فرهنگی برای گسترش فعالیت های ورزشی دانش آموزان فراهم شود.

وی ادامه داد: سی و دومین دوره مسابقات ورزشی دانش آموزان پسر کشور از روز گذشته(۱۳ مرداد) آغاز شده و تا ۱۵ شهریور ماه، در ۹ رشته والیبال، بسکتبال، فوتسال، هندبال، تنیس روی میز، بدمینتون، شنا، دو و میدانی و ژیمناستیک ادامه دارد.

توجه + راهنمایی : کاربران گرامی لطفاً به محتویات هر بسته توجه نموده و بسته نمونه سوالات صرفاً جنب آموزشی داشته و به هیچ عنوان به عنوان منبع سوالات یا چیزی های شبیه به آن نمی باشد. [ در ضمن این وبسایت وابسته به هیچ سازمان ، اداره یا ارگان خاصی نمیباشد و بصورت خصوصی اداره می شود ] // موفق و پیروز باشید
ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.