هر انسانی مرتکب اشتباه می شود ؛اما فقط انسان های احمق اشتباه خود را تکرار می کنند.(سیسرون)

ویژه ها

سایر اخبار آموزش و پرورش » توانمندسازی نیروهای انسانی در دستور کار قرار دارد

اطلاعیه سایت

با سلام خدمت کلیه کاربران ، برای انتخاب نمونه سوالات رشته خود از قسمت دسته بندی،رشته شغلی خود را انتخاب کنید / دقت کنید نمونه سوالات در بخش های عمومی و تخصصی هر رشته قرار گرفته است/به محتویات دقیق هر بسته توجه کنید / سایر مجموعه ها و ردیف های شغلی به مرور در حال قرار گیری است / این مجموعه نمونه سوالات صرفاً جنبه کمک آموزشی دارد و از منابع مختلف موجود ( آزمون های استخدامی ، دانشگاهی ،تست های دروس و... )گردآوری و عرضه گردیده است // این نمونه سوالات پیشنهادی سایت ما برای آمادگی بیشتر برای آزمون های مختلف استخدامی و ... می باشد.
توانمندسازی نیروهای انسانی در دستور کار قرار دارد

توانمندسازی نیروهای انسانی در دستور کار قرار دارد


به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش به نقل از پانا....

فرشید ارمیان اظهار کرد: برگزاری سی و دومین مسابقات ورزشی دانش آموزان پسر کشور با تلاش های گسترده عوامل اجرایی در حال انجام است و از سال ۹۳ برنامه ریزی های متعددی پیرامون برگزاری آن صورت گرفته است.

وی مسابقات را فرصتی مناسب جهت افزایش روحیه تعاون و همدلی در میان دانش آموزان توصیف کرد و ادامه داد: مسابقات ورزشی فرصت خوبی رشد و گسترش همدلی میان دانش آموزان کشور است و نگاه متوازن می تواند اخلاق ورزشکاری را در میان دانش آموزان گسترش دهد.

ارمیان عنوان کرد: سیاست اول در برگزاری مسابقات ورزشی دانش آموزی را کیفیت بخشی به فعالیت های ورزشی دانش آموزی و و انجام مسابقات به طور متمرکز است.

وی تقسیم کار در چرخه استعدادیابی را از دیگر سیاست های برگزاری این مسابقات عنوان کرد و افزود: افزایش مشارکت در زمینه استعدادیابی دانش آموزان از دیگر سیاست های برگزاری مسابقات ورزشی است و باید زمینه حضور دانش آموزان در رشته های پایه از طریق نظام استعدادیابی صورت گیرد.

رئیس فدراسیون ورزش دانش آموزی کشور از تدوین برنامه های آموزشی و دوره های تعلیمی ویژه داوران، سرپرست تیم ها و مربیان خبر داد و گفت: افزایش آگاهی مربیان، داوران و سرپرست تیم ها از اهمیت ویژه ای برخوردار است و توانمندی نیروهای انسانی در کنار برگزاری این مسابقات مورد توجه است.

ارمیان توجه به آموزه های دینی در ورزش را یکی از اهداف برگزاری مسابقات عنوان کرد و افزود : توجه به آموزه های دینی و ارتقای اخلاق ورزشکاری لازمه ورود به جامعه بزرگ ورزش است و باید زمینه ایجاد محیط های فرهنگی برای گسترش فعالیت های ورزشی دانش آموزان فراهم شود.

وی ادامه داد: سی و دومین دوره مسابقات ورزشی دانش آموزان پسر کشور از روز گذشته(۱۳ مرداد) آغاز شده و تا ۱۵ شهریور ماه، در ۹ رشته والیبال، بسکتبال، فوتسال، هندبال، تنیس روی میز، بدمینتون، شنا، دو و میدانی و ژیمناستیک ادامه دارد.

توجه + راهنمایی : کاربران گرامی لطفاً به محتویات هر بسته توجه نموده و بسته نمونه سوالات صرفاً جنب آموزشی داشته و به هیچ عنوان به عنوان منبع سوالات یا چیزی های شبیه به آن نمی باشد. [ در ضمن این وبسایت وابسته به هیچ سازمان ، اداره یا ارگان خاصی نمیباشد و بصورت خصوصی اداره می شود ] // موفق و پیروز باشید
ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.