هر انسانی مرتکب اشتباه می شود ؛اما فقط انسان های احمق اشتباه خود را تکرار می کنند.(سیسرون)

ویژه ها

سایر اخبار آموزش و پرورش » استخدام ۲۸ هزار معلم با رشته های غیر مرتبط در پنج سال گذشته

اطلاعیه سایت

با سلام خدمت کلیه کاربران ، برای انتخاب نمونه سوالات رشته خود از قسمت دسته بندی،رشته شغلی خود را انتخاب کنید / دقت کنید نمونه سوالات در بخش های عمومی و تخصصی هر رشته قرار گرفته است/به محتویات دقیق هر بسته توجه کنید / سایر مجموعه ها و ردیف های شغلی به مرور در حال قرار گیری است / این مجموعه نمونه سوالات صرفاً جنبه کمک آموزشی دارد و از منابع مختلف موجود ( آزمون های استخدامی ، دانشگاهی ،تست های دروس و... )گردآوری و عرضه گردیده است // این نمونه سوالات پیشنهادی سایت ما برای آمادگی بیشتر برای آزمون های مختلف استخدامی و ... می باشد.
استخدام ۲۸ هزار معلم با رشته های غیر مرتبط در پنج سال گذشته

استخدام ۲۸ هزار معلم با رشته های غیر مرتبط در پنج سال گذشته


| کد این محصول : در پنج سال گذشته 28 هزار معلم با رشته های غیر مرتبط استخدام شدند

در کارگروه مدل تحول در آموزش بر مبنای سند تحول بنیادین که با حضور محمد دیمه ور معاون آموزش ابتدایی، عبدالرسول عمادی رئیس مرکز سنجش آموزش و پرورش و کیومرث امجدیان مشاور آموزش ابتدایی برگزار شد، بر لزوم ایجاد تغییرات در ضوابط استخدام تأکید شد.
استخدام ۲۸ هزار معلم با رشته های غیر مرتبط در پنج سال گذشته  :

به گزارش سایت ام ایی یو دی سوال  به نقل از مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش وپرورش، محمد دیمه ور در سی و دومین اجلاس مدیران و رؤسای آموزش وپرورش سراسر کشور که در سالن همایش های بین المللی برج میلاد برگزار می شود، با اشاره به اینکه کار کارشناسی بدون اشراف به مقتضیات ناقص خواهد بود، گفت: اگر کارشناسی پشت درهای بسته انجام شود، ممکن است به نتیجة کار خسارت بزند. در نتیجه، باید در این کارگروه تجربة میدانی مدیران را با بحث های نظری تلفیق کنیم.

وی در ادامه افزود : هدف ما در کارگروه این است که تجربة میدانی مدیران مناطق را با بحث های نظری بیامیزیم و مدلی عملی برای تحول پیدا کنیم. اینکه چگونه سند تحول را از مقیاس خرد یعنی مدرسه آغاز کنیم،به بحث های اجرایی و نظری نیاز دارد.
معاون ابتدایی ادامه داد: معاونت ابتدایی با بهره گیری از ظرفیت های داخلی و پیرامونی ، منابع و امکانات را در چارچوب قوانین و سیاست های کلان آموزش و پرورش تقسیم می کند تا زمینه ها و فرصت های یادگیری را براساس برنامة درسی ملی برای بروز و ظهور استعدادهای دانش آموزان در دورة ابتدایی فراهم کند .
دیمه ور در ادامة صحبت های خود، مهم ترین وظیفة تحول در معاونت آموزش ابتدایی را توجه به عدالت آموزشی و پرورشی و ایجاد فرصت های عادلانه و با کیفیت، با توجه به اقتضائات فرهنگی اجتماعی و اقتصادی، دانست.
وی در پایان گفت : حدود ۴۳ هزار نفر معلم ابتدایی زیر پنج سال سابقة خدمت داریم که از این تعداد حدود ۸ هزار نفر رشته های مرتبط و غیر مرتبط و ۱روز ۲۸ هزار معلم نیز که در سال های اخیر استخدام شده اند، با رشته های غیر مرتبط مشغول به کار هستند. این یعنی باید برای ضوابط استخدام کار ویژه ای انجام دهیم.

» چطور این مجموعه استخدام ۲۸ هزار معلم با رشته های غیر مرتبط در پنج سال گذشته دانلود و مطالعه کنم ؟
خلاصه مراحل » بعد از کلیک بر روی دکمه خرید و دانلود این مجموعه به صفحه دریافت اطلاعات خواهید رفت و در صورت داشتن ایمیل ، ایمیل خود را وارد کرده و سپس به درگاه بانک برای پرداخت منتقل میشوید .بلافاصله بعد از پرداخت موفق قیمت مجموعه و نمونه سوالات ، لینک دانلود استخدام ۲۸ هزار معلم با رشته های غیر مرتبط در پنج سال گذشته به شما نمایش داده میشود و علاوه بر آن لینک دانلود به ایمیل شما نیز فرستاده خواهد شد.
- قیمت این محصول تومان میباشد .
- برای دیدن راهنمای تصویری خرید به صورت آنلاین اینجا را کلیک نمایید .
توجه + راهنمایی : کاربران گرامی لطفاً به محتویات هر بسته توجه نموده و بسته نمونه سوالات صرفاً جنب آموزشی داشته و به هیچ عنوان به عنوان منبع سوالات یا چیزی های شبیه به آن نمی باشد. [ در ضمن این وبسایت وابسته به هیچ سازمان ، اداره یا ارگان خاصی نمیباشد و بصورت خصوصی اداره می شود ] // موفق و پیروز باشید
ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.