امام حسين(ع):اگر دين نداريد لااقل آزاده باشيد.

ویژه ها

سایر اخبار آموزش و پرورش » استخدام ۲۸ هزار معلم با رشته های غیر مرتبط در پنج سال گذشته

اطلاعیه سایت

با سلام خدمت کلیه کاربران ، برای انتخاب نمونه سوالات رشته خود از قسمت دسته بندی ، رشته شغلی خود را انتخاب کنید / دقت کنید نمونه سوالات در بخش های عمومی و تخصصی هر رشته قرار گرفته است / به محتویات دقیق هر بسته توجه کنید / سایر مجموعه ها و ردیف های شغلی به مرور در حال قرار گیری است.
استخدام ۲۸ هزار معلم با رشته های غیر مرتبط در پنج سال گذشته

استخدام ۲۸ هزار معلم با رشته های غیر مرتبط در پنج سال گذشته


| کد این محصول : در پنج سال گذشته 28 هزار معلم با رشته های غیر مرتبط استخدام شدند

در کارگروه مدل تحول در آموزش بر مبنای سند تحول بنیادین که با حضور محمد دیمه ور معاون آموزش ابتدایی، عبدالرسول عمادی رئیس مرکز سنجش آموزش و پرورش و کیومرث امجدیان مشاور آموزش ابتدایی برگزار شد، بر لزوم ایجاد تغییرات در ضوابط استخدام تأکید شد.
استخدام ۲۸ هزار معلم با رشته های غیر مرتبط در پنج سال گذشته  :

به گزارش سایت ام ایی یو دی سوال  به نقل از مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش وپرورش، محمد دیمه ور در سی و دومین اجلاس مدیران و رؤسای آموزش وپرورش سراسر کشور که در سالن همایش های بین المللی برج میلاد برگزار می شود، با اشاره به اینکه کار کارشناسی بدون اشراف به مقتضیات ناقص خواهد بود، گفت: اگر کارشناسی پشت درهای بسته انجام شود، ممکن است به نتیجة کار خسارت بزند. در نتیجه، باید در این کارگروه تجربة میدانی مدیران را با بحث های نظری تلفیق کنیم.

وی در ادامه افزود : هدف ما در کارگروه این است که تجربة میدانی مدیران مناطق را با بحث های نظری بیامیزیم و مدلی عملی برای تحول پیدا کنیم. اینکه چگونه سند تحول را از مقیاس خرد یعنی مدرسه آغاز کنیم،به بحث های اجرایی و نظری نیاز دارد.
معاون ابتدایی ادامه داد: معاونت ابتدایی با بهره گیری از ظرفیت های داخلی و پیرامونی ، منابع و امکانات را در چارچوب قوانین و سیاست های کلان آموزش و پرورش تقسیم می کند تا زمینه ها و فرصت های یادگیری را براساس برنامة درسی ملی برای بروز و ظهور استعدادهای دانش آموزان در دورة ابتدایی فراهم کند .
دیمه ور در ادامة صحبت های خود، مهم ترین وظیفة تحول در معاونت آموزش ابتدایی را توجه به عدالت آموزشی و پرورشی و ایجاد فرصت های عادلانه و با کیفیت، با توجه به اقتضائات فرهنگی اجتماعی و اقتصادی، دانست.
وی در پایان گفت : حدود ۴۳ هزار نفر معلم ابتدایی زیر پنج سال سابقة خدمت داریم که از این تعداد حدود ۸ هزار نفر رشته های مرتبط و غیر مرتبط و ۱روز ۲۸ هزار معلم نیز که در سال های اخیر استخدام شده اند، با رشته های غیر مرتبط مشغول به کار هستند. این یعنی باید برای ضوابط استخدام کار ویژه ای انجام دهیم.

» چطور این مجموعه استخدام ۲۸ هزار معلم با رشته های غیر مرتبط در پنج سال گذشته دانلود و مطالعه کنم ؟

+ خلاصه مراحل خرید »» بعد از وارد کردن مشخصات که شامل ایمیل [ اختیاری ] و شماره موبایل [ صرفاً جهت تسهیل پشتیبانی بوده و ضروری ] است ، بر روی دکمه خرید و دانلود این مجموعه کلیک کنید ، سپس به درگاه بانک برای پرداخت منتقل میشوید .بلافاصله بعد از پرداخت اینترنتی و موفق قیمت مجموعه و نمونه سوالات ، لینک دانلود استخدام ۲۸ هزار معلم با رشته های غیر مرتبط در پنج سال گذشته به شما نمایش داده میشود و درصورتی که ایمیل را نیز وارد کرده باشید ، یک نسخه از لینک دانلود به ایمیل شما نیز فرستاده خواهد شد.

- قیمت این محصول تومان میباشد .
- پرداخت با کلیه کارتهای بانکی عضو شتاب امکانپذیر است .
- مهم : مدیو سوال دارای نماد اعتماد الکترونیکی و لوگوی طلائی میباشد .
- نکته : درگاه پرداخت ، تفاوتی در پرداخت شما نخواهد داشت .
- برای دیدن راهنمای تصویری خرید به صورت آنلاین اینجا را کلیک نمایید .
پرداخت توسط همه کارت های عضو شبکه شتاب
توجه + راهنمایی : کاربران گرامی لطفاً به محتویات هر بسته توجه نموده و بسته نمونه سوالات صرفاً جنب آموزشی داشته و به هیچ عنوان به عنوان منبع سوالات یا چیزی های شبیه به آن نمی باشد. [ در ضمن این وبسایت وابسته به هیچ سازمان ، اداره یا ارگان خاصی نمیباشد و بصورت خصوصی اداره می شود ] // موفق و پیروز باشید
ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.