حوادث چون روزها سپری می شوند.

ویژه ها

سایر اخبار آموزش و پرورش » شایسته سالاری در انتخاب مدیران آموزش و پرورش

اطلاعیه سایت

با سلام خدمت کلیه کاربران ، برای انتخاب نمونه سوالات رشته خود از قسمت دسته بندی ، رشته شغلی خود را انتخاب کنید / دقت کنید نمونه سوالات در بخش های عمومی و تخصصی هر رشته قرار گرفته است / به محتویات دقیق هر بسته توجه کنید / سایر مجموعه ها و ردیف های شغلی به مرور در حال قرار گیری است.
شایسته سالاری در انتخاب مدیران آموزش و پرورش

شایسته سالاری در انتخاب مدیران آموزش و پرورش


رئیس اداره آموزش و پرورش سرچهان با اشاره به فضای آرام حاکم بر جامعه فرهنگیان گفت : شایسته سالاری در انتخاب مدیران آموزش و پرورش از ویژگی های دولت تدبیر و امید است.

به گزارش ای ایی یو دی سوال به نقل از مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش ، فرج اله میرزایی در حاشیه سی و دومین اجلاس مدیران و رؤسای آموزش و پرورش که در سالن همایش های بین المللی برج میلاد برگزار می شود، گفت: دستاورد مثبت دولت تدبیر و امید در انتخاب مدیران شایسته و حاکم شدن جو آرام و با نشاط بر جامعه فرهنگی را می توان به خوبی احساس نمود.

وی ارایه راهکار درخصوص مشکلات موجود آموزش و پرورش را از مزایای برگزاری اجلاس دانست .

میرزایی پراکندگی جمعیت دانش آموزی ، چند پایه بودن کلاس ها و فرسودگی فضاهای آموزشی را از مشکلات آموزش و پرورش در منطقه سرچهان عنوان کرد و افزود : بهبود وضعیت اقتصادی مردم در پی توافق هسته ای می تواند در انگیزه اولیا برای مشارکت در امور مدارس موثر باشد .

توجه + راهنمایی : کاربران گرامی لطفاً به محتویات هر بسته توجه نموده و بسته نمونه سوالات صرفاً جنب آموزشی داشته و به هیچ عنوان به عنوان منبع سوالات یا چیزی های شبیه به آن نمی باشد. [ در ضمن این وبسایت وابسته به هیچ سازمان ، اداره یا ارگان خاصی نمیباشد و بصورت خصوصی اداره می شود ] // موفق و پیروز باشید
ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.