شب آنگاه زیباست که نور را باور داشته باشیم.

ویژه ها

سوالات استخدامی » دبیر زبان و ادبیات فارسی » نمونه سوالات استخدامی تخصصی دبیر زبان و ادبیات فارسی

اطلاعیه سایت

با سلام خدمت کلیه کاربران ، برای انتخاب نمونه سوالات رشته خود از قسمت دسته بندی،رشته شغلی خود را انتخاب کنید / دقت کنید نمونه سوالات در بخش های عمومی و تخصصی هر رشته قرار گرفته است/به محتویات دقیق هر بسته توجه کنید / سایر مجموعه ها و ردیف های شغلی به مرور در حال قرار گیری است / این مجموعه نمونه سوالات صرفاً جنبه کمک آموزشی دارد و از منابع مختلف موجود ( آزمون های استخدامی ، دانشگاهی ،تست های دروس و... )گردآوری و عرضه گردیده است // این نمونه سوالات پیشنهادی سایت ما برای آمادگی بیشتر برای آزمون های مختلف استخدامی و ... می باشد.
نمونه سوالات استخدامی تخصصی دبیر زبان و ادبیات فارسی

نمونه سوالات استخدامی تخصصی دبیر زبان و ادبیات فارسی


تعداد سوالات : 970 |دسته سوالات : دبیر زبان و ادبیات فارسی | نوع سوالات : تخصصی | پاسخنامه : دارد | ویژه آزمون : امسال | کد این محصول : 57

– این مجموعه حاوی نمونه سوالات کمک آموزشی آزمون استخدامی آموزش و پرورش و مناسب برای دبیر زبان و ادبیات فارسی می باشد و { حاوی نمونه سوالات تخصصی دبیر زبان و ادبیات فارسی طبق سرفصل های آزمون امسال می باشد.

 — با توجه به متن آزمون استخدامی آموزش و پرورش آزمون کتبی دبیر زبان و ادبیات فارسی امسال در دو بخش عمومی و تخصصی خواهد بود که بخش دروس تخصصی آزمون شامل ۱- نظم و نثر فارسی ، ۲- کلیات مسائل ادبی ( تاریخ ادبیات ـ فنون ادبی ـ عروض و قافیه ـ سبک شناسی) ،  ۳- زبان فارسی (املا ـ نگارش و ویرایش ـ دستور زبان) خواهد بود.

نمونه سوالات استخدامی تخصصی دبیر زبان و ادبیات فارسی

++ توجه :: این نکات را در در نظر داشته باشید که نمونه سوالات و تست های این مجموعه طبق دروس آزمون تخصصی امسال بوده و برای کلیه رشته های مورد پذیرش در ردیف شغلی دبیر زبان و ادبیات فارسی مورد استفاده می باشد. محتویات و تست ها و نمونه سوالات کمک آموزشی موجود در بسته از آزمون ها و منابع مختلف ( آزمون های دانشگاهی ، تست های دروس و…. ) تهیه ، گردآوری و عرضه گردیده است.

+ محتویات نمونه سوالات تخصصی زبان و ادبیات فارسی شامل موارد زیر : (۹۷۰ سوال همراه با جواب)

+ ۵۴۰ نمونه سوال نظم و نثر فارسی به همراه [ پاسخنامه پیشنهادی ] (مهم)
+ ۳۱۰ نمونه سوال کلیات مسائل ادبی ( تاریخ ادبیات ـ فنون ادبی ـ عروض و قافیه ـ سبک شناسی) به همراه [ پاسخنامه پیشنهادی ] (مهم)
+ ۱۲۰ نمونه سوال زبان فارسی ( املا ـ نگارش و ویرایش ـ دستور زبان ) به همراه [ پاسخنامه پیشنهادی ] (مهم)

+ توجه : سوالات کلیات مسائل ادبی در برگیرنده سوالات تاریخ ادبیات ـ فنون ادبی ـ عروض و قافیه ـ سبک شناسی و سوالات زبان فارسی حاوی املا ـ نگارش و ویرایش ـ دستور زبان می باشد (این مجموعه حاوی کلیه نمونه سوالات دروس و سرفصل های آزمون تخصصی است ) .

+ توجه : تمامی سوالات دارای پاسخ پیشنهادی با کمترین درصد خطا بوده ( امکان خطا وجود دارد )  و فایل های دریافتی دارای قابلیت پرینت ( چاپ ) می باشد و همچنین میتوانید فایل ها را در کامیپوتر ، تبلت و موبایل خود مشاهده و مطالعه نمایید .

+ این مجموعه کمک آموزشی پیشنهادی سایت ما با توجه به محتویات ، یکی از کاملترین مجموعه موجود با نازلترین قیمت می باشد که جهت آزمون امسال آموزش و پرورش و رشته شغلی دبیر زبان و ادبیات فارسی ( تخصصی )  آماده و برای مطالعه قرار داده شده است.این مجموعه برای قسمت تخصصی آزمون استخدامی دبیر زبان و ادبیات فارسی مناسب می باشد.

+ برای مشاهده و دانلود مجموعه دیگر نمونه سوالات عمومی و دفترچه سال های قبل دبیر زبان و ادبیات فارسی اینجا را کلیک کنید و اگر به همین مجموعه تخصصی نیاز دارید برای به پایین تر از این متن بروید.

» چطور این مجموعه نمونه سوالات استخدامی تخصصی دبیر زبان و ادبیات فارسی دانلود و مطالعه کنم ؟
خلاصه مراحل » بعد از کلیک بر روی دکمه خرید و دانلود این مجموعه به صفحه دریافت اطلاعات خواهید رفت و در صورت داشتن ایمیل ، ایمیل خود را وارد کرده و سپس به درگاه بانک برای پرداخت منتقل میشوید .بلافاصله بعد از پرداخت موفق قیمت مجموعه و نمونه سوالات ، لینک دانلود نمونه سوالات استخدامی تخصصی دبیر زبان و ادبیات فارسی به شما نمایش داده میشود و علاوه بر آن لینک دانلود به ایمیل شما نیز فرستاده خواهد شد.
- قیمت این محصول 8900 تومان میباشد .
- برای دیدن راهنمای تصویری خرید به صورت آنلاین اینجا را کلیک نمایید .
توجه + راهنمایی : کاربران گرامی لطفاً به محتویات هر بسته توجه نموده و بسته نمونه سوالات صرفاً جنب آموزشی داشته و به هیچ عنوان به عنوان منبع سوالات یا چیزی های شبیه به آن نمی باشد. [ در ضمن این وبسایت وابسته به هیچ سازمان ، اداره یا ارگان خاصی نمیباشد و بصورت خصوصی اداره می شود ] // موفق و پیروز باشید
ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.