برخي برده به دنيا مي آيند، ديگران برده مي شوند و باز عده اي به سوي برده داري جذب مي شوند.

ویژه ها

منابع آزمون » مواد و دروس آزمون آموزش و پرورش در سال ۱۳۹۴

اطلاعیه سایت

با سلام خدمت کلیه کاربران ، برای انتخاب نمونه سوالات رشته خود از قسمت دسته بندی،رشته شغلی خود را انتخاب کنید / دقت کنید نمونه سوالات در بخش های عمومی و تخصصی هر رشته قرار گرفته است/به محتویات دقیق هر بسته توجه کنید / سایر مجموعه ها و ردیف های شغلی به مرور در حال قرار گیری است / این مجموعه نمونه سوالات صرفاً جنبه کمک آموزشی دارد و از منابع مختلف موجود ( آزمون های استخدامی ، دانشگاهی ،تست های دروس و... )گردآوری و عرضه گردیده است // این نمونه سوالات پیشنهادی سایت ما برای آمادگی بیشتر برای آزمون های مختلف استخدامی و ... می باشد.
مواد و دروس آزمون آموزش و پرورش در سال ۱۳۹۴

مواد و دروس آزمون آموزش و پرورش در سال ۱۳۹۴


به گزارش ام ایی یو دی سوال ، لیست دروس و سرفصل های آزمون استخدامی آموزش و پرورش اعلام شد....

به گزارش اام ایی یو دی سوال ( سایت اخبار و منابع آزمون استخدامی آموزش و پرورش ) با توجه به متن آگهی استخدامی منتشر شده از سوی سازمان سنجش و وزارت آموزش و پرورش مفاد و دروس آزمون استخدامی امسال به این شرح می باشد.

الف – مواد آزمون عمومی به شرح زیر تعیین می شود:

+ فناوری اطلاعات (مهارتهای هفت گانه ICDL)
+ ریاضی و آمار مقدماتی
+ زبان و ادبیات فارسی
+ معارف اسلامی
+ زبان انگلیسی عمومی
+ اطلاعات عمومی، دانش اجتماعی و حقوق اساسی
+ هوش و توانمندی های ذهنی

آزمون به صورت چهار گزینه ای و با احتساب یک سوم نمره منفی طراحی خواهد شد.

اقلیت های دینی مصرح در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران از پاسخگویی به سوالات معارف اسلامی معاف بوده و در این صورت نمره مکتسبه این داوطلبان، براساس مجموع تراز شده سایر سوالات محاسبه خواهد شد.

ب : مواد آزمون تخصصی:
مواد آزمون تخصصی مطابق جدول مواد آزمون تخصصی استخدامی خواهد بود. (اطلاعات مربوط به مواد آزمون تخصصی در اطلاعیه اصلی همزمان با شروع ثبت‌نام در تاریخ ۱۵/۵/۹۴ بر روی پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش قرار خواهد گرفت).

توجه + راهنمایی : کاربران گرامی لطفاً به محتویات هر بسته توجه نموده و بسته نمونه سوالات صرفاً جنب آموزشی داشته و به هیچ عنوان به عنوان منبع سوالات یا چیزی های شبیه به آن نمی باشد. [ در ضمن این وبسایت وابسته به هیچ سازمان ، اداره یا ارگان خاصی نمیباشد و بصورت خصوصی اداره می شود ] // موفق و پیروز باشید
ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.