لباس قدیمی را بپوشید ولی کتاب نو بخرید.

ویژه ها

قوانین و مقررات

قوانین و مقررات

۱ . کلیه محصولات و فایل های منتشر شده توسط سایت میدیو سوال توسط سایت کدیو سوال به آدرس www.Medu-Soal.ir جمع آوری ، تدوین و برای دانلود و فروش قرار داده شده است. هرگونه بازنشر کاغذی و الکترونیکی ( رایگان و غیر رایگان ) با توجه به قوانین جرایم رایانه ای و قوانین حقوق گردآورندگان تخلف و بدون اخطار قبلی منجر به شکایت از فرد خاطی خواهد شد.

 ۲ . سایت مدیو سوال  با توجه به پاسخنامه ها مربوط به همان کتاب ، آزمون ، دانشگاه و  …. گرفته شده که دارای درصد خطای صفر تا ۳ % می باشد ، وظیفه خود می داند در صورت مشاهده نسبت درصد خطای بالاتر از ۳ % از جواب سوالات کل مجموعه ، به سه شکل الف . پاسخنامه دارای اشکال را اصلاح نماید ب . تعداد سوالات دارای اشکال را جایگزین نمایید ج . درصورت عدم وجود موارد الف و ب هزینه نصف یا کل مجموعه را به نسبت مشاهده درصد خطا پرداخت نماید.

۳٫تنها فردی مجاز به استفاده از مجموعه می باشد که آن را خریداری کرده باشد و استفاده اشخاص دوم و سوم و غیره ، غیرقانونی و حرام و قابل پیگرد قانونی خواهد بود.

۴٫پشتیبانی فقط با شماره تراکنش ( که بعد از خرید به کاربر داده خواهد شد ) امکان پذیر خواهد بود.

۵٫ مجموعه ای هایی که دارای پاسخنامه پیشنهادی است هیچ مسئولیتی را برای کاربر ایجاد نمیکند.

۶٫خرید به منزله تأیید و قبول قوانین و مطالعه دقیق توضیحات هر بسته می باشد.

۷٫کلیه نمونه سوالات اعم از اصل دفترچه ها و تست های دروس و نمونه سوالات گردآوری شده صرفاً جهت بالابردن و در شرایط آزمون قرارگیری داوطلب می باشد.

موفق و پیروز باشید / میدیو سوال

WwW.Medu-soal.ir

اشتراک گذاری
ایمیل شما آشکار نمی شود