آسمان برای گرفتن ماه تله نمی گذارد، آزادی خود ماه است كه او را پایبند می كند.

ویژه ها

قوانین و مقررات

اطلاعیه سایت

با سلام خدمت کلیه کاربران ، برای انتخاب نمونه سوالات رشته خود از قسمت دسته بندی،رشته شغلی خود را انتخاب کنید / دقت کنید نمونه سوالات در بخش های عمومی و تخصصی هر رشته قرار گرفته است/به محتویات دقیق هر بسته توجه کنید / سایر مجموعه ها و ردیف های شغلی به مرور در حال قرار گیری است / این مجموعه نمونه سوالات صرفاً جنبه کمک آموزشی دارد و از منابع مختلف موجود ( آزمون های استخدامی ، دانشگاهی ،تست های دروس و... )گردآوری و عرضه گردیده است // این نمونه سوالات پیشنهادی سایت ما برای آمادگی بیشتر برای آزمون های مختلف استخدامی و ... می باشد.

قوانین و مقررات

۱ . کلیه محصولات و فایل های منتشر شده توسط سایت میدیو سوال توسط سایت کدیو سوال به آدرس www.Medu-Soal.ir جمع آ,ری ، تدوین و برای دانلود و فروش قرار داده شده است. هرگونه بازنشر کاغذی و الکترونیکی ( رایگان و غیر رایگان ) با توجه به قوانین جرایم رایانه ای و قوانین حقوق گردآورندگان تخلف و بدون اخطار قبلی منجر به شکایت از فرد خاطی خواهد شد.

 ۲ . سایت مدیو سوال  با توجه به پیشنهادی بودن بعضی از پاسخنامه ها که دارای درصد خطای صفر تا ۵ % می باشد ، وظیفه خود می داند در صورت مشاهده نسبت درصد خطای بالاتر از ۵ % از جواب سوالات کل مجموعه ، به سه شکل الف . پاسخنامه دارای اشکال را اصلاح نماید ب . تعداد سوالات دارای اشکال را جایگزین نمایید ج . درصورت عدم وجود موارد الف و ب هزینه نصف یا کل مجموعه را به نسبت مشاهده درصد خطا پرداخت نماید.

۳٫تنها فردی مجاز به استفاده از مجموعه می باشد که آن را خریداری کرده باشد و استفاده اشخاص دوم و سوم و غیره ، غیرقانونی و حرام و قابل پیگرد قانونی خواهد بود.

۴٫پشتیبانی فقط با شماره تراکنش ( که بعد از خرید به کاربر داده خواهد شد ) امکان پذیر خواهد بود.

موفق و پیروز باشید / میدیو سوال

WwW.Medu-soal.ir

اشتراک گذاری
ایمیل شما آشکار نمی شود