مدیو سوال

نمونه سوالات استخدامی تخصصی هنرآموز حسابداری

نمونه سوالات استخدامی تخصصی هنرآموز حسابداری

– این مجموعه حاوی نمونه سوالات کمک آموزشی آزمون استخدامی آموزش و پرورش و مناسب برای هنرآموز حسابداری می باشد و { حاوی نمونه سوالات تخصصی هنرآموز حسابداری طبق سرفصل های آزمون امسال } می باشد.

+ — با توجه به متن آزمون استخدامی آموزش و پرورش آزمون کتبی هنرآموز حسابداری امسال در دو بخش عمومی و تخصصی خواهد بود که بخش دروس تخصصی آزمون شامل مفاهیم و روشهای آماری ، اصول حسابداری ۱ و ۲ ، حسابداری شرکتها ، حسابداری صنعتی ، کاربرد کامپیوتر در حسابداری خواهد بود.

نمونه سوالات استخدامی تخصصی هنرآموز حسابداری

– پس شما هم اکنون با دانلود و مطالعه این مجموعه کامل دیگر نیازی به مطالعه مجموعه های گرانقیمت و بی کیفیت سایت های مشابه دیگر نخواهید داشت. این نکته را در یادآور می شویم که سوالات این مجموعه طبق دروس آزمون امسال می باشد برای کلیه رشته های مورد پذیرش در ردیف شغلی هنر آموز حسابداری مورد استفاده می باشد.این مجموعه کمک آموزشی بوده و شامل محتویات زیر بعد دانلود می باشد.

+ محتویات نمونه سوالات تخصصی هنرآموز حسابداری آموزش و پرورش : ( ۷۹۳ سوال با جواب)

+ ۱۳۷ نمونه سوال درس مفاهیم و روشهای آماری به همراه جواب ( هنرآموز حسابداری ) (مهم)
+ ۲۱۳ نمونه سوال درس اصول حسابداری ۱ و ۲ به همراه جواب ( هنرآموز حسابداری ) (مهم)
+ ۹۶   نمونه سوال درس حسابداری شرکتها به همراه جواب ( هنرآموز حسابداری ) (مهم)
+ ۱۱۵ نمونه سوال درس حسابداری صنعتی به همراه جواب ( هنرآموز حسابداری ) (مهم)
+ ۲۳۲ نمونه سوال درس کاربرد کامپیوتر در حسابداری به همراه جواب( هنرآموز حسابداری) (مهم)

+ توجه : تمامی سوالات دارای جواب بوده و فایل های دریافتی دارای قابلیت پرینت ( چاپ ) می باشد و همچنین میتوانید فایل ها را در تبلت و مبایل خود مشاهده و مطالعه نمایید .

+ این مجموعه با توجه به محتویات ، کامل ترین مجموعه موجود با نازل ترین قیمت می باشد که جهت آزمون امسال آموزش و پرورش و رشته شغلی هنرآموز حسابداری ( تخصصی ) آماده و برای مطالعه قرار داده شده است.

+ برای دانلود مجموعه دیگر هنرآموز حسابداری ( سوالات عمومی و پرتکرار سال های قبل ) خاطر اینجا را کلیک کنید و برای دانلود این مجموعه به پایین همین متن رجوع کنید.

دیدگاه‌ها (0)

  • از درج مشکلات در دیدگاه ها پرهیز کنید.
  • برای مطرح کردن مشکلات از قسمت تماس با ما اقدام کنید.
  • دیدگاه های نامرتبط به مطلب تایید نخواهد شد.
  • از درج دیدگاه های تکراری پرهیز نمایید.

*
*