مدیو سوال

نمونه سوالات تخصصی دبیر علوم زیستی و بهداشتی استخدامی آموزش و پرورش

– این مجموعه [ نمونه سوالات تخصصی دبیر علوم زیستی و بهداشتی استخدامی آموزش و پرورش ] حاوی نمونه سوالات آزمون استخدامی آموزش و پرورش و مناسب برای دروس تخصصی عنوان شغلی دبیر علوم زیستی و بهداشتی  بوده و { حاوی نمونه سوالات پیشنهادی میدیو سوال از منابع مختلف طبق دروس تخصصی آزمون امسال استخدامی آموزش و پرورش } می باشد.

+ بر اساس متن آگهی استخدامی امسال دروس تخصصی ردیف شغلی دبیر علوم زیستی و بهداشتی شامل دروس : زيست سلولي و مولكولي ، بيوشيمي ، ژنتيك ، فيزيولوژي جانوري و گياهي و ميكروبيولوژي خواهد بود.

نمونه سوالات استخدامی دروس تخصصی دبیر علوم زیستی و بهداشتی آموزش و پرورش

– پس شما هم اکنون با دانلود و مطالعه این مجموعه دیگر نیازی به مطالعه مجموعه های گرانقیمت و بی کیفیت سایت های مشابه دیگر نخواهید داشت. این نکته را یادآور می شویم که این مجموعه نمونه سوالات کمک آموزشی طبق دروس آزمون امسال بوده و ضمناً محتویات این بسته نمونه سوالات کمک آموزشی از آزمون های مختلف ( آزمون های دانشگاهی ، استخدامی و تست های دروس و… ) تهیه ، گردآوری و عرضه گردیده است.

+ محتویات بسته نمونه سوالات تخصصی استخدامی دبیر علوم زیستی و بهداشتی شامل : [ ۱۸۹۵ سوال و جواب]

+ ۹۵۵ نمونه سوال زيست سلولي و مولكولي به همراه جواب ( دبیر علوم زیستی و بهداشتی )
+ ۱۱۰ نمونه سوال بيوشيمي به همراه جواب ( دبیر علوم زیستی و بهداشتی )
+ ۱۷۵ نمونه سوال ژنتيك به همراه جواب ( دبیر علوم زیستی و بهداشتی )
+ ۵۲۵ نمونه سوال فيزيولوژي جانوري و گياهي به همراه جواب ( دبیر علوم زیستی و بهداشتی )
+ ۱۳۰ نمونه سوال ميكروبيولوژي به همراه جواب ( دبیر علوم زیستی و بهداشتی )

 

+ توجه : تمامی سوالات و فایل های دریافتی دارای قابلیت پرینت ( چاپ ) می باشد و همچنین میتوانید فایل ها را در تبلت ، موبایل و کامپیوتر خود مشاهده و مطالعه نمایید .

+ این مجموعه با توجه به محتویات ، یکی از کاملترین مجموعه موجود با نازلترین قیمت می باشد که جهت آزمون امسال آموزش و پرورش و رشته شغلی  دبیر علوم زیستی و بهداشتی آماده و برای مطالعه قرار داده شده است.این مجموعه نمونه سوالات برای قسمت تخصصی دبیر علوم زیستی و بهداشتی مناسب می باشد.

دیدگاه‌ها (0)

  • از درج مشکلات در دیدگاه ها پرهیز کنید.
  • برای مطرح کردن مشکلات از قسمت تماس با ما اقدام کنید.
  • دیدگاه های نامرتبط به مطلب تایید نخواهد شد.
  • از درج دیدگاه های تکراری پرهیز نمایید.

*
*