اتحادتان را در تمام زندگی حفظ کنید تا همیشه پایدار و سرافراز باشید.(کوروش کبیر)

ویژه ها

سوالات استخدامی » دبیر علوم اجتماعی » نمونه سوالات تخصصی استخدامی دبیر علوم اجتماعی آموزش و پرورش

اطلاعیه سایت

با سلام خدمت کلیه کاربران ، برای انتخاب نمونه سوالات رشته خود از قسمت دسته بندی،رشته شغلی خود را انتخاب کنید / دقت کنید نمونه سوالات در بخش های عمومی و تخصصی هر رشته قرار گرفته است/به محتویات دقیق هر بسته توجه کنید / سایر مجموعه ها و ردیف های شغلی به مرور در حال قرار گیری است / این مجموعه نمونه سوالات صرفاً جنبه کمک آموزشی دارد و از منابع مختلف موجود ( آزمون های استخدامی ، دانشگاهی ،تست های دروس و... )گردآوری و عرضه گردیده است // این نمونه سوالات پیشنهادی سایت ما برای آمادگی بیشتر برای آزمون های مختلف استخدامی و ... می باشد.
نمونه سوالات تخصصی استخدامی دبیر علوم اجتماعی آموزش و پرورش

نمونه سوالات تخصصی استخدامی دبیر علوم اجتماعی آموزش و پرورش


تعداد سوالات : 1600| نمونه سوالات تخصصی: بلی | پاسخنامه : دارد | ویژه آزمون : امسال | کد این محصول : 68

– این مجموعه [ با نام نمونه سوالات تخصصی استخدامی دبیر علوم اجتماعی آموزش و پرورش ] حاوی نمونه سوالات آزمون استخدامی آموزش و پرورش و مناسب برای دروس تخصصی ردیف شغلی دبیر علوم اجتماعی بوده و { حاوی نمونه سوالات کمک آموزشی پیشنهادی میدیو سوال از منابع مختلف طبق دروس آزمون امسال استخدامی آموزش و پرورش } می باشد.

+ بر اساس متن آگهی استخدامی امسال دروس تخصصی دبیر علوم اجتماعی شامل دروس : مبانی جامعه شناسی، روش تحقیق، نظریه های جامعه شناسی ، مفاهیم و حوزه های جامعه شناسی خواهد بود.

 نمونه سوالات تخصصی استخدامی دبیر علوم اجتماعی آموزش و پرورش

– پس شما هم اکنون با دانلود و مطالعه این مجموعه دیگر نیازی به مطالعه مجموعه های گرانقیمت و بی کیفیت سایت های مشابه دیگر نخواهید داشت. این نکته را یادآور می شویم که این مجموعه نمونه سوالات کمک آموزشی طبق دروس آزمون امسال بوده و ضمناً محتویات این بسته نمونه سوالات کمک آموزشی از آزمون های مختلف ( آزمون های دانشگاهی و تست های دروس و… ) تهیه ، گردآوری و عرضه گردیده است.

+ محتویات بسته نمونه سوالات تخصصی استخدامی دبیر علوم اجتماعی شامل : [ ۱۶۰۰ سوال و جواب ]

+ ۴۶۰ نمونه سوال مبانی جامعه شناسی به همراه جواب [ دبیر علوم اجتماعی ]
+ ۳۴۰ نمونه سوال روش تحقیق به همراه جواب [ دبیر علوم اجتماعی ]
+ ۵۸۰ نمونه سوال نظریه های جامعه شناسی به همراه جواب [ دبیر علوم اجتماعی ]
+ ۲۲۰ نمونه سوال مفاهیم و حوزه های جامعه شناسی به همراه جواب [ دبیر علوم اجتماعی ]

+ توجه : تمامی سوالات و فایل های دریافتی دارای قابلیت پرینت ( چاپ ) می باشد و همچنین میتوانید فایل ها را در تبلت ، موبایل و کامپیوتر خود مشاهده و مطالعه نمایید .

+ این مجموعه با توجه به محتویات ، یکی از کاملترین مجموعه موجود با نازلترین قیمت می باشد که جهت آزمون امسال آموزش و پرورش و رشته شغلی دبیر علوم اجتماعی آماده و برای مطالعه قرار داده شده است.این مجموعه نمونه سوالات و تست ها برای قسمت تخصصی آزمون مناسب می باشد.

» چطور این مجموعه نمونه سوالات تخصصی استخدامی دبیر علوم اجتماعی آموزش و پرورش دانلود و مطالعه کنم ؟
خلاصه مراحل » بعد از کلیک بر روی دکمه خرید و دانلود این مجموعه به صفحه دریافت اطلاعات خواهید رفت و در صورت داشتن ایمیل ، ایمیل خود را وارد کرده و سپس به درگاه بانک برای پرداخت منتقل میشوید .بلافاصله بعد از پرداخت موفق قیمت مجموعه و نمونه سوالات ، لینک دانلود نمونه سوالات تخصصی استخدامی دبیر علوم اجتماعی آموزش و پرورش به شما نمایش داده میشود و علاوه بر آن لینک دانلود به ایمیل شما نیز فرستاده خواهد شد.
- قیمت این محصول 5700 تومان میباشد .
- برای دیدن راهنمای تصویری خرید به صورت آنلاین اینجا را کلیک نمایید .
توجه + راهنمایی : کاربران گرامی لطفاً به محتویات هر بسته توجه نموده و بسته نمونه سوالات صرفاً جنب آموزشی داشته و به هیچ عنوان به عنوان منبع سوالات یا چیزی های شبیه به آن نمی باشد. [ در ضمن این وبسایت وابسته به هیچ سازمان ، اداره یا ارگان خاصی نمیباشد و بصورت خصوصی اداره می شود ] // موفق و پیروز باشید
ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.