مدیو سوال

دفترچه سوالات عمومی آزمون سال های قبل آموزش و پرورش

همانطور که مطلع هستید آموزش و پرورش در سال های قبل چندین بار آزمون استخدامی برگزار نموده است که سایت ما دفترچه سوالات عمومی اموزش و پرورش در سال های ۱۳۸۴ ، ۱۳۸۶ و ۱۳۸۹ ا که آخرین دوره های ان بوده به همراه جواب و کلید سوالات در این مجموعه برای کابران قرار داده است.

این مجموعه حاوی ۲۲۰ سوال عمومی از محتویات زیر می باشد که عین سوالات و دفترچه می باشد که بصورت اسکن شده در اختیار داوطلبین شرکت در آزمون قرار داده شده است.

دفترچه سوالات سال های قبل آزمون های استخدامی آموزش و پرورش

++ اصل دفترچه ۳ دوره قبلی آموزش و پرورش شامل موارد زیر : (۲۲۰ سوال همراه با جواب)
+ اصل دفترچه عمومی ( مشترک بین تمام رشته ها ) سال ۸۴ همراه با پاسخ
اصل دفترچه عمومی ( مشترک بین تمام رشته ها ) سال ۸۶ همراه با پاسخ
اصل دفترچه عمومی ( مشترک بین تمام رشته ها ) سال ۸۹ همراه با پاسخ
— شامل عین سوالات دورس معارف اسلامی / زبان و ادبیات فارسی / روش و فون تدرس / رواشناسی تربیتی / سنجش و اندازه گیری / طبان انگلیسی / علوم سیاسی / ریاضی و هوش / اطلاعات عمومی / فناوری اطلاعات و کامپیوتر

++ با توجه به اینکه این مجموعه حاوی عین سوالات سه دوره گذشته و دروس یاد شده می باشد ، یقیناً به علت شباهت زیاد آزمون دوره های قبلی با یکدیگر می تواند جهت آشنایی با نحوه انتخاب و سطح سوالات به شما در آمادگی بیشتر در ازمون کمک نماید . در ضمن کلیه سوالات دارای کلید و پاسخنامه می باشد.

» چطور این مجموعه دفترچه سوالات عمومی آزمون سال های قبل آموزش و پرورش دانلود و مطالعه کنم ؟

+ خلاصه مراحل خرید »» بعد از کلیک بر خرید و دانلود فوری این مجموعه ، به سبد خرید انتقال داده می شوید ، پس از وارد کردن نام و شماره همراه ، بر روی دکمه پرداخت و تکمیل خرید کلیک کنید ، سپس به درگاه بانک برای پرداخت منتقل میشوید .بلافاصله بعد از پرداخت اینترنتی و موفق ، لینک دانلود فوراً به شما نمایش داده میشود و درصورتی که ایمیل خودتان را وارد کرده باشید ( ایمیل ضروری نیست ) ، یک نسخه از لینک دانلود به ایمیل شما نیز فرستاده خواهد شد.

قیمت این محصول 15500 تومان میباشد
پرداخت توسط همه کارت های عضو شبکه شتاب

دیدگاه‌ها (0)

  • از درج مشکلات در دیدگاه ها پرهیز کنید.
  • برای مطرح کردن مشکلات از قسمت تماس با ما اقدام کنید.
  • دیدگاه های نامرتبط به مطلب تایید نخواهد شد.
  • از درج دیدگاه های تکراری پرهیز نمایید.

*
*