مدیو سوال

قوانین عرضه محصول

۱- تمامی فروشندگان (طراحان) وب سایت مدیو سوال ملزم به رعایت حقوق کپی رایت می باشند و مسئولیت هر گونه تخطی از این موضوع بر عهده خود ایشان است.

۲- فایل ها تیم کنترل کیفی پس از بررسی، در سایت قرار خواهد گرفت.

 

 

۳ – کارهای ارسالی به جهت کیفیت می بایست به صورت استاندارد و کاملا فارسی عرضه گردند.

۴ – فایل ها باید خام و بدون آرم باشد .

۵ – طراحی کاور فارسی و گویا  که علاوه بر زیبایی, معرف محصول ارسالی باشد.

۶ – بهره مندی از توضیحات شفاف و به دور از اغراق جهت شرح و معرفی محصول و مجموعه

۷ – کلیه پشتیبانی های محصولات عرضه شده بر عهده فروشنده محصول مورد نظر است و این مهم می بایست در کوتاه ترین زمان ممکن صورت پذیرد

۸ – ارائه به روز رسانی ها و رفع ایرادات احتمالی بر عهده فروشنده محصول خواهد بود.

۹ – ارائه پشتیبانی به خریداران تنها بعد از خرید و از طریق دکمه پشتیبانی محصول امکان پذیر است و هرگونه قرار دادن شماره تماس, ایمیل, کانال تلگرام یا لینک فروشگاه دیگر در صفحه توضیحات , پروفایل , دیدگاه ها و یا دمو ممنوع می باشد.

۱۰ – قرار دادن یک یا چند صفحه رایگان از مجموعه به انتخاب ارسال کنند مجموعه خواهد بود.

۱۱ – هر گونه قرار دادن لینک یا ایمیل در فایل محصول که اشاره به فروشگاه های خارج از سایت نماید ممنوع است.

۱۲ – قیمت محصولات عرضه شده در مدیو سوال برای طراحانی که محصول خود را در فروشگاه های دیگر نیر به فروش میرسانند همواره باید به گونه ای باشد که در هر شرایطی ( اعم از اعمال تخفیف یا عدم اعمال تخفیف) پایین ترین قیمت باشد.

۱۳ – تمامی قوانین کپی رایت بر محصولات منتشر شده در سایت مدیو سوال صادق است و هرگونه کپی برداری از محصولات سایت تحت پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.

۱۴ – در صورت عدم پشتیبانی محصولات به فروش رسیده در سایت مدیو سوال توسط طراح و صاحب مجموعه , طراح موظف است هزینه دریافتی خود را همراه با معادل آن به عنوان جریمه به وب سایت مگافایل پرداخت نماید.

نکته: محصولاتی که در فروشگاه قرار میگیرند الزاما می بایست به صورت مداوم به روز گردند و مورد پشتیبانی قرار گیرند. لذا در صورتی که محصولی در سایت مگافایل به روز نشود، مدیریت سایت میتوانید محصول با کیفیت تر که توسط طراحان دیگر ارسال شده را جایگزین نماید.

۱۵ – کاربران مگافایل در زمان ارتقاء سطح کاربری می پذیرند وب سایت مگافایل وکیل قانونی ایشان جهت عرضه محصولاتشان در سایت www.Medu-Soal.ir است و مدیریت این سایت میتواند به وکالت از ایشان پیگیر موارد نقض حقوق کپی رایت در مراجع قانونی باشد.