یكدیگر را مسخره نكنید (اگر دین دارید)

ویژه ها

سوالات متداول

سوالات متداول

با سلام و عرض ادب

+ در این تعدادی از سوالات کاربران که از نظر ما مهم است به آن پرداخت شود در زیر پاسخ داده شده است.اگر شما هم سوالی دارید میتوانید در زیر همین متن در قسمت دیدگاه سوال خود را ارسال کنید و یا از طریق ایمیل و یا قسمت تماس با ما ارتباط برقرار کرده و جواب سوال خود را دریافت نمایید.


++ سوال : این وبسایت خصوصی است ؟

++ پاسخ : بله این وبسایت خصوصی بوده و به همیچ سازمان ، ارگان ، اداره و نهادی وابسته نیست.++ سوال : پول از حسابم کم شده و بعد یک ساعت هنوز برگشت نخورده و لینک به من نمایش داده نشد ، چکار کنم ؟

++ پاسخ : فقط کافیست با شماره همراهی که هنگام خرید ثبت کرده اید یه پیامک حاوی تنها ایمیل خودتان ( اعم از جیمیل ، یاهو و… ) بدون توضیحات اضافه را به شماره همراه ۰۹۱۹۷۷۱۱۷۲۸ ارسال کنید ، در ضمن جهت تماس تلفنی فقط در ساعات مشخص شده در قسمت تماس با ما اقدام کنید . لازم به ذکر است در پیامک از توضیحات اضافه خودداری کرده و فقط با شماره ای که هنگام خرید وارد کرده اید ، ایمیل خود را ارسال کنید .


++ سوال : درباره محتویات نمونه سوالات توضیح میفرمایید ؟ اینا سوالات چند سال قبل هستن ؟

++ پاسخ : دو مبحث در بحث نمونه سوال وجود دارد ، یکی اصل سوالات یا دفترچه و دیگری نمونه سوال ! اگر محتویات بسته ما دارای اصل سوالات یا دفترچه باشد در قسمت محتویات دقیقاً به آن اشاره میشود و عیناً از کلمه اصل سوالات یا اصل دفترچه سوالات با ذکر سال آزمون درج می شود. در بحث نمونه سوال که اگر در توضیحات درج شود نمونه سوالات ؛ منظور اصل کلمه نمونه سوال بوده و از منابع مختلفی مانند آزمون های دانشگاهی ، امتحانات دانشگاهی ، آزمون های مختلف استخدامی که در آن ها این دروس وجود داشته و سایر نمونه سوالات و تست ها و منابع موجود آن درس گردآوری شده است.


++ سوال : برای آزمون همین نمونه سوالات رو بخونیم کافیه ؟

++ پاسخ : دقت فرمایید وقتی قصد شرکت د هر آزمونی را دارید مطالعه منابع درسی ، کتاب و جزوات دانشگاهی ضروری و نقش تست و نمونه سوال فقط قرار دادن شما با با شرایط آزمون است. پس طبیعتاً مطالعه دروس دانشگاهی از قبیل کتاب ، جزوات دانشگاهی و تحصیلی ادوار مختلف تحصیل شمتا نقش اساسی داشته و نمونه سوالات هر آزمونی صرفاً جهت آشنایی با شیوه سوالات و قرارگیری در شرایط آزمون می باشد.


++ سوال : برای آزمون از این سوالات میاد ؟

++ پاسخ : خیر دوست گرامی ،نه این مجموعه و به جرئت می توان گفت نه هیچ مجموعه نمونه سوال دیگری ، نمونه سوالات هر آموزشی صرفاً جهت تست و آشنایی شما با نحوه و شیوه سوالات بوده و جهت قرارگیری شما در شرایط آزمون می باشد و صرفاً جنبه کمک آموزشی دارد.سوال و جواب های بالا را مطالعه کنید.


 

اشتراک گذاری
ایمیل شما آشکار نمی شود