آسمان برای گرفتن ماه تله نمی گذارد، آزادی خود ماه است كه او را پایبند می كند.

ویژه ها

راهنمایی خرید آنلاین از سایت

اطلاعیه سایت

با سلام خدمت کلیه کاربران ، برای انتخاب نمونه سوالات رشته خود از قسمت دسته بندی ، رشته شغلی خود را انتخاب کنید / دقت کنید نمونه سوالات در بخش های عمومی و تخصصی هر رشته قرار گرفته است / به محتویات دقیق هر بسته توجه کنید / سایر مجموعه ها و ردیف های شغلی به مرور در حال قرار گیری است.

راهنمایی خرید آنلاین از سایت

– در این نوع خرید اینترنتی شما بلافاصله بعد از پرداخت قیمت محصول مورد نظرتون، فایل ها دریافت خواهید کرد .

– در این روش توصیه میشه ایمیل داشته باشید ولی در صورت نداشتن ایمیل یا پست الکترونیک خرید و دانلود براحتی میسر است .

++ مراحل خرید  و دانلود ::

۱ – در این مرحله بعد از انتخاب مجموعه و نمونه سوالات مورد نظرتون بر روی توضیحات کلیک کنید تا محتویات مجموعه بطور کامل براتون شرح داده بشه .

راهنمای خرید از سایت


 ۲ – در این قسمت بعد از مشاهده توضیحات کامل محتوای بسته مورد نظر لینک دانلود و خرید در انتهای توضیحات قرار دارد.در تصویر مشاهده می کنید که دکمه خرید و قیمت اون نشون داده شده.جهت دانلود در صفحه مورد نظر بر روی خرید و دانلود این مجموعه کلیک کنید.

راهنمای خرید از سایت


۳ – در این بخش در صورت داشتن ایمیل ، ایمیل خود را وارد کنید ، سپس عدد نشان داده شده ( تصویر امنیتی ) را در کادر مقابلش وارد کنید و بر روی پرداخت و دانلود کلیک کنید.

راهنمای خرید از سایت


۴ – هم اکنون به یکی از درگاه های فعال بانکی فعال شاپرک هدایت میشید ، فرقی نمیکنه کارتتون برای کدوم بانک باشه فقط عضو شتاب باشه کافیه و مهم نیست درگاه چه بانکی پرداخت می کنید ( مثل اینکه شما میتونید از هرعابربانک عضو شبکه شتاب وجه نقد دریافت کنید ).مانند تصویر اطلاعات کارتتون رو وارد کنید.

راهنمایی خرید آنلاین از سایت

–  بعد از کلیک بر روی دکمه پرداخت پیغامی مانند پیعام زیر اگر برای شما نشان داده شد همانند تصویر زیر عمل کنید.

eroor-co


۵ – در این مرحله بعد از پرداخت لینک دانلود به شما نشان داده میشه و در صورت وارد کردن ایمیل یک نسخه از رسید و لینک دانلود به ایمیل شما نیز ارسال میشه.

راهنمایی خرید آنلاین از سایت


– نکته : اگر در مراحل خرید نتوانستید به درگاه بانک متصل بشوید از قیمت آموزش خرید بر روی رفع مشکلات درگاه پرداخت کلیک کنید.

پشتیبانی :: درصورت نیاز به راهنمایی بیشتر با پشتیبانی تماس بگیرید.

اشتراک گذاری
ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.